Home Tutorial Freebies Jatt & Kucing Others Blogwalking

09 September, 2011

Day 4:# Your ultimate k-pop girl bias

Sekian lama menyepi dari contest ni.So hari ni nak buat rajin sikit ok.

Ultimate kpop girl bias? Nak tahu.Here she is;



FULL BIOGRAPHY
Name: Bae Sueji
Stage Name: Suzy
Birthday: October 10, 1994
Position: Vocalist
Nationality: Korean
Weight: 46kg
Height: 166cm

Miss A's Suzy attracted attention with her cute smile.Her laughs are so cute and charming.

Her name is Bae sueji can be called suzye.A girl from Miss A's group.Malas nak citer panjang tengok je la gambar gambar dekat bawah ni.






Still cute although she sleeping

credit gambar : google.com

8 comments:

✿ cik pieQa ✿ said...

heroin drama high kan ?

Nad Ezrin said...

ohh , cantiknye dye :)

Mohd Izzar said...

seriusly 1994 dia lahir?

EzyFibre said...

✿ cik pieQa ✿

maybe kot.Saya tak tahu.Sebab tak beberapa nak tengok cerita dream High ni..

EzyFibre said...

Nad Ezrin

cantikkan? :3

EzyFibre said...

Mohd Izzar

Betul..Kenapa?
Ehh nama kita nak dekat samalah:)

nulhazwany abdul malik said...

suka suzy. hehe

EzyFibre said...

nulhazwany abdul malik

suka jugak ke?:)

LinkWithin